Ευχαριστήριο – Stones Group International

Η σχολική χρονιά τελείωσε αλλά οι εργασίες στο νηπιαγωγείο μας δεν σταματούν.

Η εταιρεία Stones Group International και οι εργαζόμενοι της αφιέρωσαν πολύτιμο χρόνο αλλά και υλικά για να αποκαταστήσουν ζημιές που υπήρχαν στον εξωτερικό και εσωτερικό περίβολο του σχολείου μας.

Για ακόμη μία φορά μέσα σε λίγο χρονικό διάστημα, ( πριν λίγο καιρό είχαμε τη δωρεά μιας οθόνης προβολής  για προτζέκτορα με τρίποδα), η εταιρεία στάθηκε δίπλα στο σχολείο μας και στις ανάγκες του. Η ιδιωτική πρωτοβουλία και η υποστήριξη της σχολικής κοινότητας από επιχειρήσεις της περιοχής μας   είναι ιδιαίτερα σημαντική, αφού έχει ως τελικούς αποδέκτες τα παιδιά μας.

Η προϊσταμένη και όλο το προσωπικό του σχολείου μας, διδακτικό και βοηθητικό, σας ευχαριστούμε, για ακόμη μία φορά,  από καρδιάς!

ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ                                                                           ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ

ΟΜΑΔΑ STONES GROUP INTERNATIONAL  ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!